המדריך לדייט המושלם

"תעשו אהבה, לא מלחמה!" - המדריך לדייט המושלם יזכיר לכם כחיילים משוחררים את טעם הרומנטיקה, שאולי זנחתם לאחר שעטיתם על עצמכם מדי זית' במשך שנתיים-שלוש! זה הזמן להוריד את הרובים, ולחלק שושנים, כי עונת הדייטים לא מאחרת לבוא!

טיפים לדייט ראשון
דייט ראשון אמור לבדוק את הכימיה בין שני בני הזוג הפוטנציאליים, ולכן אין צורך בהזמנת מקום במסעדה גרנדיוזית - גם בית קפה קטן נחמד או פאב נחמד, יכולים לעזור לבדיקת ההתאמה ביניכם! אך כדי לעבור למשהו קצת פחות נדוש, ניתן ל"קנח" בהליכה לאורך חוף הים, ביין אדום לצד מקומות קצת יותר אינטימיים כמו פארקים, או בפעילות משותפת כמו רחצה לילית בין היתר. אולי כדאי למצוא מקום המשקיף על כל תל אביב כמו מגדלי עזריאלי, או ליהנות מהליכה בגנים הבהאיים כדי להימנע מדייט שגרתי ומעייף!

הדייט הכי שווה
הדייט שבו משתחררים מפסיקים לספור את הפגישות, בניגוד לימי הפז"ם! הדייט שבו היציאה מהאטרקציה המשותפת מובילה לאטרקציה הבאה - בין אם אתם מעבירים את הערב בין בר לבר (וסטנד-אפ כמנה אחרונה), ובין אם אתם רוצים להרגיש כמו ילדים שוב וליהנות בלונה פארק או בסופר-לנד, "כמו שהיינו ילדים"! משם: המשיכו לכדור פורח, תעשו צניחה חופשית ביחד, קארטינג, רכיבה על סוסים או תחוו צלילה תת-ימית! מלבד זאת, מוזיאונים לאומנות או אקווריום הם דרך נוספת לצאת מהשגרה ולגוון בדייט!

עצות לרומנטיקה
הראש מסתחרר, ואתם בעננים (ולא בהכרח בגלל היין..)? כנראה שמצאתם את החצי השני! אבל לא תמיד הדברים עובדים באופן חלק בדייט - אם צד אחד הוא קצת ביישן יותר, לא תמיד קל להיפתח. חשוב שתהיו נינוחים, כנים, ותבואו בראש טוב! אם אתם מרגישים שהאווירה לחוצה, קצת אלכוהול יכול תמיד לעזור! הכי חשוב זה ליצור קשר עין (משמע, הסמארטפון בצד!), להתעניין כמה שיותר בצד השני ולא רק לדבר על עצמכם (כלל ברזל - אקסים ואקסיות ושלל בעיות אחרות תשאירו לעצמכם!!!).