מתכננים לעבוד

זהו לא צומת דרכים, זה רק הסימן שאתם חושבים נכון! אם אתם מתכננים לעבוד אך לא יודעים איפה, מתי ובאיזו כמות שעות - תדעו שיש אלף ואחת דרכים למצוא את הדרך לשלב את כל מה שאתם רוצים, בלי לוותר על שום דבר שתכננתם בזמן השירות או חופשת השחרור. אחרי הכל, זהו חלק מהתהליך ליציאה לחיים האמיתיים, וכדי לברככם אנחנו "פורשים שטיח בכניסה", עם המילה: WELCOME!

מה עושים יום לאחר השחרור?
יום השחרור קרב ובא, ואתם חושבים שהחפש"ש לא הספיק לכם כדי לנוח?! לא חייבים לעבוד במשרה מלאה כדי להרגיש שאתם בסוג של חופשה, גם משרה חלקית או במשמרות מחכה לכם כחיילים משוחררים בעשרות סוגי עבודות! רק תזכרו כלל אצבע אחד, ככל שתתחילו מוקדם יותר לעבוד לאחר השחרור, כך תוכלו לצבור מהר יותר כסף בשביל החופשה או הלימודים (או שניהם!), שכבר תכננתם מי יודע כמה זמן!

שילוב של עבודה ולימודים
מתכננים לעבוד וללמוד תוך כדי התואר או הפסיכומטרי? נקודת פתיחה טובה כמשתחררים בדרך לעשיית ג'ובות יכולה להתחיל בעבודה מועדפת, כאשר בסופה תוכלו לקבל מענק מכובד שיגיע היישר לחשבון הבנק שלכם, ואז תוכלו להתרווח בשפת הים עד לתחילת הלימודים! תוכלו גם לחפש עבודה בתחום האופנה או בתחום שיווק ומכירות אחר כלשהו, ואז תוכלו לעבוד במשמרות אם תרצו ללמוד תוך כדי. לעסקנים הטכניים יותר, ניתן לשלב לימודי תעודה של הנדסת מכונאות רכב, תוך כדי העבודה בשטח!