עבודה בחו"ל

"איך שאני משתחרר, אני דופק קופה"! - משפט כזה בטוח יצא לכם להגיד בעצמכם או לשמוע מפי אחרים, אך נשאלת השאלה, מה עשיתם עד עכשיו בשביל לקדם את העניינים?! לכן, עבודות בחו"ל למשתחררים רק מחכות מעבר לפינה, ולכם רק נשאר למצוא את הנישה הנכונה, ולקטוף את שטרות הנייר, ברבאק היאה ליוצאי צבא "צמאי כסף"!

עבודות בחו"ל למשוחררים
הדרך להפוך להיות עצמאי, לאו דווקא מחייבת אתכם בלהתחיל לשכור דירה במרכז תל אביב, או לגור במושב בפריפריה לצד לימודים אקדמאיים! כחיילים משוחררים יש לכם הזדמנות לעשות כסף טוב (וזר..) ולהתבסס במובן הכלכלי בחו"ל, במדינה שכף רגלכם ספק דרכה עליה בעבר, אך שרבים מהאזרחים הישראלים יוצאי צבא הגנה לישראל מצאו לנכון להקים שם עסק! במובן הזה אנחנו מתכוונים למכירות בעגלות בחו"ל, בקניונים עצומים ומפוארים שרבבות של עוברי אורח עוברים בהם מדי יום!

עבודות ליוצאי קרבי
אולי זו לא הדרך שחשבתם עליה כדי לראות עולם, אבל אנו מאמינים שיוצאי היחידות הקרביות שביניכם ימצאו לנכון שעבודות אבטחה בחו"ל בשגרירויות, ביאכטות של שייט תענוגות, תוציא אתכם לדרך חדשה בהרפתקאות יוצאות דופן בשמירה על שגרירים, מוסדות ממשלתיים או על תיירים. אז במה לבחור: יוון, קפריסין, טורקיה, מדינות אפריקה או אירופה - רק תחליטו!

עבודה אחרי צבא
ישנן עבודות בארץ שבהן תצטרכו לעבוד קשה מאוד ולהרוויח מעט, עד שתתחילו להתקדם לדרגות גבוהות יותר, ולראות בתלוש השכר סכומים גבוהים - ואולי גם זה לא יתקדם בהרבה בהתחלה! לכן לא מעט חיילים משוחררים מחליטים לנסות את מזלם בעבודה בחו"ל, כאשר רק עצם המחשבה שהם מתים להרוויח בגדול, עומדת בראש מעיינם - במקרה כזה ניתן למצוא עבודות מזדמנות כמו בשיפוצי דירות או הובלה של רהיטים וציוד משרדי במדינות גדולות כמו ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ואולי גם אירופה ודרא"פ!