טיולים בעולם

הזמן הזה שלפני תחילת לימודים, שבא להרבה חיילים משוחררים אחרי זמן השירות - יכול להיות שהוא עומד על קצה הלשון, אבל ניתן לסכם אותו במילה אחת ויחידה: חופש!!! אבל כולם מדברים על טיולים בעולם, וכולם מכירים את רוב המסלולים, השאלה היא איפה מוצאים קרקע כמעט בתולית שתייחד את הטיול שלכם, מישראלים אחרים?!

טיסות זולות לגרוזיה
גרוזיה - המדינה השוכנת למרגלות הים השחור (גיאורגיה למתעקשים..), גם טיסה שלא בהכרח תצטרכו להוציא עליה מעל אלף דולר (בניגוד למדינות אמריקה ומדינות אסיה!), וגם מדינה אשר יוקר המחייה והתשלום על הטיולים בה זולים ביותר! ומה אתם מקבלים? מודרניזציה ונוף אירופאי כמו שתמיד חלמתם לראות - רכסים מושלגים, בנייה ממאות קודמות שנשארה חשופה למאות מבקרים מדי שנה, ושטחי מרעה שעושים חשק להיות רועה צאן.. והכל בשביל השקט הנפשי שלכם!

טיול במנהטן, ניו-יורק? או במנהטן של אסיה?
בראש אתם מריצים כנראה תמונות של בניין האמפייר סטייט ואת כל הנוף המטורף שרואים כאשר מביטים מגג הבניין הפתוח למבקרים. משם אמנם תכנון המסלול שתעשו באי מנהטן, הכולל קניות בלי חשבון, כבר ידוע מראש, אבל אנחנו מתכוונים לאי שונה לגמרי! סינגפור זו מדינה שהביקור בה ישאיר אתכם פעורי פה - חוק וסדר הנשלטים על ידי מדיניות ממסדית הפכו את סינגפור למדינה שבה הכל מתוקתק! משתחררים רבים תמיד יכולים להעיד שהם ראו עולם, אבל לבקר במדינה מערבית אמיתית, זה רק בסינגפור!

אז בוא לטזמניה - טיולים באוסטרליה
כמו ניו זילנד - רק בגודל מיניאטורי! תרמילאים רבים אשר עברו באוקיינוס ההודי, גילו שנוף מרהיב גם ניתן לראות בקנה מידה קטן, אך עדיין מספק ביותר! מסלולי ההליכה השונים שחלקם קלים וקצרים, וחלקם ארוכים ויכולים להיות קצת קשים יותר, נותנים תחושה שאפשר לטייל לעד בשמורות הטבע המרתקות והעשירות אגמים, מפלים והרים. ובסוף יום הליכה, תוכלו לנוח לצד נוף פסטורלי עצום, שאותו כולנו היינו רוצים לצלם ולתלות על הקיר!