רואים עולם

אין ספק שזהו סוג של הגשמת חלום: לטייל בחו"ל אחרי צבא! לחפש אבנים קדושות בארץ רחוקה, לטרק לצד מראות קסומים כמו שדמיינתם בחלום, להגיע למסיבות הכי שוות לאור ירח, או לשכור דירה ולעבוד, ולהרוויח יאמבה כסף - כל הסיבות הללו לצאת למסע ארוך או קצר, הן מה שמניעים ישראלים רבים הרואים עולם, מדי שנה בשנה!

טיפול באמצעות טיול בחו"ל
זה אולי נושא כאוב, ויכול להיות שאנו נוגעים בנקודה רגישה לא פשוטה, אך כישראלים יוצאי צבא כולנו היינו שם! לפעמים הצבא משאיר טראומות לא קלות, בעיקר לאלו אשר שירתו ביחידות קרביות. על מנת להשתחרר באמת מהעול הזה, לקראת המעבר לחיים האמיתיים, לא מעט משתחררים בוחרים לקחת את המסלול הזה של החיפוש אחר הלא נודע, כאשר הם בוחרים לטייל בחו"ל כבוגרים אשר רוצים לראות עולם! תהה האג'נדה אשר תהה: מה שבטוח: צאו לטייל ולהתפנן!

עבודה בחו"ל לצעירים
קריירה מפוארת? אפשר להתחיל אותה קצת אחרת! היצע המשרות לחו"ל, במיוחד לאוכלוסיה הצעירה של חיילים משוחררים, נוגע בלא מעט תחומים שבהם ניתן להתפתח כלכלית ועצמאית - ובין אם אלו משרות של מכירות ועמידה ביעדים, ובין אם אלו משרות שקשורות בעבודות כפיים, משם רק ניתן להתרומם ולצלוח דרך חדשה הכוללת "הליכה" על שטרות רבים בדרך המלך, הלוא היא דרך הזהב! ואם חשבתם שהייתם עצמאיים בצבא, כמשתחררים העובדים בחו"ל תבינו מהי המשמעות האמיתית של הדבר, מכל הבחינות!!