חיפוש עבודה

עוד דרך לציין שהגעתם לגילכם הצעיר יחסית לאחר צבא, כאנשים בוגרים: חיפוש עבודה! משתחררים רבים נכנסים למירוץ החיים פעמים רבות, בלא יודעין לאן כדאי לפנות ועם מי כדאי להתייעץ באשר לתעסוקה. אז הנה כמה כיוונים לחיי עשייה, בנישות תעסוקה שונות:

עבודה ליוצאי מודיעין
יוצא יחידת 8200? חברות ההיי-טק רוצות אותך! הכלים אשר רכשתם בצבא כמו גם הניסיון, הם לא ברי-תחליף. במקום שבו אקדמאים נכשלים פעם אחר פעם במציאת עבודה, יוצאי יחידות המודיעין של צה"ל צולחים ללא דופי! זה הזמן לתרגם את אשר למדתם באופן תיאורטי בממר"ם או ביחידות אחרות, ושיישמתם לאחר מכן במהלך השרות, לכדי הצלחה במובן הקריירה האזרחית, מבחינת שגשוג כלכלי שלא יסולא בפז!

עבודה למשוחררים בקיבוץ
לעבוד ברפת על מנת לחלוב מפרות המשק, לקטוף ממטעי הפירות, לעזור בעבודות הקיבוץ השונות בענייני לוגיסטיקה ובענייני עבודה שוטפים אחרים - כל אלה יכולים להיות חלק מעבודה חקלאית וקיבוצית, אשר הונחלה למתיישבים הראשונים, עוד בראשיתה של הציונות! תוסיפו את עניין העבודה עם אנשים צעירים כמוכם, עבודה ולינה במגורים משותפים, ואתם בדרך להגשמת עשייה אמיתית, בצל עבודות שהעירוניים שכחו כמה הן מהנות! תוסיפו גם את עניין המענק כערך מוסף, והסיפוק לא יאחר לבוא.

עבודה בתחום המוזיקה
בחיפוש עבודה נתקלים בהרבה עבודות שלא תמיד מתאימות לכישורכם, ויוצא שלא מעט פעמים כנראה גם לא יעניינו אתכם, אם בכלל! בעולם של היום, חיילים משוחררים מחפשים דרכים רבות לבטא את כישוריהם. למזלנו, הרבה פעמים הכישרון היצירתי לצד העניין הטכני מתנגשים במובן חיובי בעבודות שונות, ביניהן עבודה בתחום המוזיקה! זה קורה בעבודה באולפנים כאנשי סאונד בהפקה מוזיקלית, כתקליטנים באירועים, כאנשי הגברה על מיקסרים אולפניים גדולים ובהופעות של אמנים גדולים וקטנים בכל מקום!